Dündar Otomatik Şanzıman olarak 1995 senesinden beri otomatik şanzıman tamiri ve bakımı yapıyoruz. Bu sektörde 25 yılı aşkın süredir hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

Sektördeki 25 yılı aşkın deneyimimiz sayesinde sadece Bursa’da değil İstanbul ve Eskişehir gibi çevre illerde de tanındık. Bugüne kadar yüzlerce başarılı şanzıman tamiri ve bakımı gerçekleştirdik.

Gerçekleştirdiğimiz başarılı şanzıman tamirleri ve bakımları sayesinde Bursa’da memnun müşteri kitlemiz oluştu. Mutlu müşteri kitlemiz katlanarak artmaya devam ediyor. Biz de bunun sevincini yaşıyoruz…

hakkimizdaresmi (3)

Neden Biz?

Vizyon

Sektörde, Türkiye’nin bir numaralı firması olmak, Hizmet kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak, uluslararası kalite standartlarında hizmetlerimiz ile müşteri odaklılığını daima ön planda tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek.

Misyon

Kendi alanımızda hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, garantili hizmet ve değerinde fiyatlandırma sunmak ve alanımızda en iyi hizmetleri sağlamak. Değerlerimizden taviz vermeden ve yer aldığımız her alanda farklılık yaratarak hizmet verdiğimiz her yerde a kalite hizmetin farkını ortaya koymaktır.

Kalite Anlayışımız

GÜVEN
BAŞARI
MEMNUNİYET